slowoklucz
Aktualności
Brytyjsko-holenderski koncern Shell ponownie może poszukiwać ropy i gazu u północnych wybrzeży Alaski
Tegoroczny ranking tygodnika Polityka wyróżnił Złotym Listkiem CSR Grupę Energa.
Krakowski Festiwal Recyklingu to cykl przedsięwzięć promujących zbiórkę surowców wtórnych oraz możliwości ich wykorzystania
slowoklucz
slowoklucz 07-05-2015
slowoklucz 1893
Zbliża się weekend wielu atrakcji, m.in. tych naukowych. Dużo wydarzeń a w tym np. 19. Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym czy Noc ekologów i Ekoporanek w Poznaniu.
Baza danych o zasobach przyrodniczych województwa śląskiego powstała pod okiem naukowców z Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska.
Plastikowe torby stały się ważnym tematem nad którym pochylił się Parlament Europejski. Został przez niego przyjęty projekt przepisów, które wpłyną na ograniczenie zużycia plastikowych toreb.
slowoklucz
slowoklucz 20-04-2015
slowoklucz 1802
W związku z realizacją ogólnopolskiego konkursu ekologicznego dla szkół "Czy baterie są jak bakterie?", dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Upowszechniania wiedzy na temat prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami „Czy baterie są jak bakterie?”, zapraszamy do składania ofert wycenowych na  zakup nagród w konkursie, które stanowić będą:  
1 2 3 4 5 slowoklucz
slowoklucz
Sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Partnerzy:

slowoklucz

Projekt i realizacja:

slowoklucz